Магазин наборів для вишивки бісером, викладки стразами чи камінцями


Вітаємо Вас в нашому інтернет-магазині наборів для вишивки бісером!

Набори для вишивання бісером, що пропонуються на нашому сайті, складаються виключно з високоякісних матеріалів: спеціальної канви для вишивання (художній холст, атлас, льон або габардин), чеського бісеру фірми "Preciosa" як найбільш оптимального за співвідношенням ціна/якість. До кожного набору додається бісерна голка та інструкція з вишивання.

Ми працюємо з провідними українськими виробниками: Абріс Арт, Чарівна Мить, Картини бісером, Магія канви, Матрьонін посад, Butterfly та іншими.

Картини бісером, що виставлені на нашому сайті, поділяються за кількома критеріями. Зокрема, Ви можете вибрати бажаний розмір, кількість кольорів, техніку та складність виконання роботи. Для цього користуйтесь товарним фільтром, що розташований в каталозі ліворуч.

В нашому магазині завжди в наявності така вишивка бісером: ікони, пейзажі, квіти, світ тварин, іменні ікони, люди та інші види картин, що не увійшли до вказаних категорій. Також можемо запропонувати Набори со стразами компанії Чарівна мить та Набори для викладання камінцями (так званий Алмазний живопис) різноманітної тематиці Українських (компанія ЛасКо), Китайських чи Корейських виробників.

Для перегляду наших товарів оберіть відповідну категорію вгорі або перейдіть у відповідний розділ сайту:

Набори бісером;

Набори стразами;

Набори камінцями.

 

 Бажаємо Вам творчої наснаги і успіхів  


Рекомендовані товари: